Wesele w Reducie Banku Polskiego, Kasia & Christian

Wesele w Reducie Banku Polskiego

Nie tak często mam okazję fotografować śluby w Warszawie. Jeśli już do tego dochodzi, to najczęściej są to ceremonie międzynarodowe i taki właśnie był ślub Kasi i Christiana. Sama uroczystość odbyła się na Krakowskim Przedmieściu, a wesele w Reducie Banku Polskiego. Tego dnia to właśnie Para jest najważniejsza i ta Dwójka zachwycała. Dodatkowo atmosferę podgrzewał tropikalno – industrialny motyw, jaki wybrali na swoje wesele w Reducie Banku Polskiego.

Było różnorodnie

Goście zjechali się z najdalszych zakątków świata. Było więc bardzo różnorodne kulturowo, językowo i narodowościowo. Jak widać na zdjęciach wszyscy genialnie odnaleźli się w polskim klimacie i doskonale bawili. Nawet ksiądz z Niemiec, który przyjechał specjalnie na ślub Christiana, wywijał na parkiecie jak szalony. Uwierzcie mi na słowo, bo mężczyzny w koloratce tam nie znajdziecie ;). Nie zdziwiło mnie to w ogóle, bo jaka Para, tacy goście 😉 .  A Kasia z Chrystianem są po prostu jedyni w swoim rodzaju!

Pierwsze koty za płoty

Nasz pierwszy kontakt odbył się za pośrednictwem maila. Choć Kasia z Christianem nie mieli jeszcze daty ślubu i wybranego miejsca przyjęcia, nalegali, abym została ich fotografem. Jestem trochę próżna ;), i te miłe słowa podziałały bardzo dobrze na moje ego. Z drugiej strony, chyba nie ma dla fotografa nic ważniejszego niż zaufanie, jakie otrzymuje od swojej Pary. Tym samym subtelnie usprawiedliwiam swoją próżność 😉 … Wkrótce potem, okazało się, że ta Dwójka kryje w sobie całą masę wyjątkowych niespodzianek.

O Kasi i Christianie słów kilka

Oboje zaimponowali mi swoim intelektem, międzynarodowym obyciem i wielkim sercem. Do tego emocje na twarzy Kasi malują się natychmiastowo, a jak wiecie uwielbiam taką energię i ekspresyjność. Christian dla odmiany dzielne znosił mój angielki jak na dżentelmena przystało. Z każdym kolejnym kontaktem, a było ich wiele, przekonywałam się jak wiele mamy wspólnego  i jak pasja do podróży pięknie nas łączy. Współpraca z nimi była czystą przyjemnością. Kiedy czasem okazywało się, że mogłam jeszcze jakoś pomóc w organizacji, to propozycje wsparcia same cisnęły mi się na usta.  Bardzo mnie zatem cieszy, że miałam swój niewielki wkład w ich piękne wesele w Reducie Banku Polskiego.

I na koniec….

Kasia, Christian życzę wam tego, aby wasze życie pełne było pozytywnych emocji, a trudne sytuacje jedynie budowały. Oby wasza wspólna droga była przykładem dla innych jak łączyć różnice. Niech wasza praca sprawia, że ten świat będzie lepszym miejscem do życia dla was samych i innych ludzi. Do zobaczenia!

Wesele w Reducie Banku Polskiego – współpraca:

Dekoracje: Agnieszka        Makeup: Beata Borowska         DJ: Juliusz Pacek – Dj Funktion

 

Więcej wyjątkowych ślubów znajdziecie w tym miejscu.

 

 

Wesele w Reducie Banku PolskiegoWesele w Reducie Banku PolskiegoWesele w Reducie Banku PolskiegoWesele w Reducie Banku PolskiegoWesele w Reducie Banku PolskiegoWesele w Reducie Banku PolskiegoWesele w Reducie Banku PolskiegoWesele w Reducie Banku PolskiegoWesele w Reducie Banku PolskiegoWesele w Reducie Banku PolskiegoWesele w Reducie Banku PolskiegoWesele w Reducie Banku Polskiego

next one

Sesja w sadzie, Asia & Kamil