Ślub w stylu boho, wesele w Starej Kruszarni, Magdalena & Józef

 

 

Ślub w stylu boho i wesele w Starej Kruszarni

Są tacy ludzie, których chcesz widzieć w swoim życiu jak najczęściej. Są takie śluby, które fotografujesz i na zawsze zostaną w twoim sercu. I właśnie tak zapamiętam Magdalenę i Józefa oraz ich wyjątkowy ślub w stylu boho i wesele w Starej Kruszarni.

Od naszej pierwszej rozmowy czułam, że dają otoczeniu to, co najpiękniejszego może dać człowiek. Z każdym kolejnym kontaktem odsłaniali jeszcze większe pokłady miłości, bezinteresowności, poczucia partnerstwa, empatii i niesamowitego taktu. Magdalena z Józefem sprawia, że dobro w ludziach zyskuje nowy wymiar. A takich właśnie osób potrzebuje ten świat, bo dzięki nim jest po prostu lepszym miejscem do życia.

Kościelny i plenerowy ślub w stylu boho

Oboje kochają góry, więc ich ślub w stylu boho musiał się obyć w ich otoczeniu. Do tego sama ceremonia miała wymiar sakralny. A jak wiadomo kościelne śluby plenerowe to w Polsce prawdziwa rzadkość.  Dech w piersiach zapierał bajeczny widok na okoliczne góry i nieziemskie dekoracje. Decoki zadbały o najdrobniejszy detal nie tylko podczas samej ceremonii, ale także wesela w Starej Kruszarni. Chyba nawet nie jestem w stanie wymienić tych wszystkich piękności leżących na stołach, ziemi, przymocowanych do słupów etc. To była uczta dla oczu i myślę, że nie tylko moich! Wszystko to idealnie współgrało z klimatem Starej Kruszarni. A menedżerka sali, okazała się być niezwykle pomocną i przemiłą osobą.

Ach ta Para!

Do tego bajeczna suknia Magdaleny. Dla takiej wyszłabym raz jeszcze za mąż, najchętniej za samą Magdaleną, bo wyglądała w niej obłędnie! Musze wam powiedzieć, że miałabym wielki dylemat, dla kogo wziąć rozwód. Bowiem Józefowi nie sposób odmówić uroku i męskości.  To także świetny kompan, kucharz i ma mistrzowskie poczucie humoru.

Na koniec życzenia

Magdalena, Józef, dziękuję wam bardzo mocno za ten dzień. Uwielbiam Was!  Mam nadzieję na więcej Was w swoim życiu, w każdej postaci! Życzę Wam najpiękniejszego życia, jakie można sobie wymarzyć. Obyście pokonywali razem wszelkie góry, jakie spotkacie na drodze swojego życia. A  przed oczami mieli jedynie “widoki z samego szczytu”. Mam nadzieję, że świat da Wam co najmniej tyle dobrego, ile sami mu dajecie.

Zapraszam was do obejrzenia fotorelacji z tego wyjątkowo ślubu w stylu boho i wesela w Starej Kruszarni.

 

Współpraca

Dekoracje: Decoki                   DJ: Marcin Ryszka                     Saksofon: Rafał Jędruch                Suknia: Atelier Lawenda                     Garnitur: Pako Lorente

 

Wpisy z innych wyjątkowych ślubów znajdziecie tu.

ślub w stylu bohoślub w stylu bohoślub w stylu bohoślub w stylu bohoślub w stylu bohoślub w stylu boho ślub w stylu bohoślub w stylu bohoślub w stylu bohoślub w stylu bohoślub w stylu bohowesele w starej kruszarniwesele w starej kruszarniwesele w starej kruszarniwesele w starej kruszarniwesele w starej kruszarniślub w stylu bohowesele w starej kruszarniślub w stylu bohoślub w stylu bohowesele w starej kruszarniślub w stylu bohowesele w starej kruszarniwesele w starej kruszarni

next one

Wesele w Reducie Banku Polskiego, Kasia & Christian