Sesja boho w Kimura Glamping

Sesja boho w Kimura Glamping

Ponownie wracam do was z boho klimatem i jedną z moich najbardziej ulubionych sesji w tym sezonie ślubnym – sesją boho w Kimura Glamping.
Powodów, dla których tak ciepło myślę o tym zdjęciach jest kilka, ale napiszę o dwóch. Po pierwsze, bardzo polubiłam Kasię i Ernesta, a jak wiadomo emocjonalny stosunek do ludzi oznacza emocjonalny stosunek do zdjęć. Pod drugie, Para zaangażowała się bardzo w tą sesję, a to bardzo ułatwia współpracę, kiedy każdej ze stron zależy na efekcie. To zawsze rodzi presję, ale szczęśliwie taki stres działa mobilizująco.

Wasze zaangażowanie, czyli to co niezmiernie doceniam

Kasia i Ernest bardzo skrupulatnie wybierali plener do zdjęć. Do dziś pamiętam, z jakim żalem Kasia pisała do mnie maile, że nie może znaleźć miejsca, które w pełni spełniałby jej estetyczne oczekiwania i jednocześnie wpasowało się w klimat boho. Poszukiwania idealnej miejscówki trwały jakiś czas, a ich wybór przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Gorąco was zachęcam do odwiedzenia Kimury, jeśli nie na zdjęcia, to na relaks.

Co można robić w Kimurze?

Sesja boho w Kimura Glamping to jedynie jedna z rzeczy, która można tu zrobić. Jeśli interesuje was relaks, można skorzystać z bali wodnej lub przenocować w klimatycznych namiotach tipi. Wszystko wśród bujnej zieleni i pięknych promieni słońca.

Jak dla mnie petarda ! Nie tylko Para i miejsce, ale zdjęcia też wyszły nam fajne, nieprawdaż?

————————-

Klimat boho na moich zdjęcia znajdziecie także pod poniższym linkiem.

A jeśli miejsce inspiruje was do zdjęć, zapraszam na sesje boho w Kimura Glamping.

Sesja boho w Kimura GlampingSesja boho w Kimura Glamping Sesja boho w Kimura GlampingSesja boho w Kimura Glamping Sesja boho w Kimura GlampingSesja boho w Kimura Glamping Sesja boho w Kimura GlampingSesja boho w Kimura GlampingSesja boho w Kimura Glamping Sesja boho w Kimura Glamping

next one

Magiczna sesja w lofcie Pauliny & Pawła