What my couples say ...

KINGA & KUBA

Ewelina jest najlepsza!!! Oglądamy nasze zdjęcia i oglądamy... i nie możemy przestać!!! Zdjęcia są po prostu obłędne! Petarda! Żyleta! Nie możemy wyjść z podziwu! Są przepiękne! Wprost idealne! Wyglądają jak żywcem wyjęte z magazynu czy pinteresta! Są naprawdę wyjątkowe!!! Marzyliśmy aby było cudownie, ale to absolutnie w 100% przerosło nasze oczekiwania! Tyle w nich emocji, że czuje się jakby się oglądało film, klatka po klatce! Oglądamy je dopiero pierwszy dzień a już obejrzeliśmy całość chyba ze sto razy. Próbowaliśmy wybrać najlepsze z tej cudnej masy ale poddaliśmy się w połowie jak się nacięliśmy na tym, że zaznaczamy serduszkiem praktycznie wszystkie po kolei. Ścian nam zabraknie do wieszania tych fotografii. Powierzenie Ewelinie wykonania zdjęć z tego wielkiego dnia było najlepszą decyzją ever! Wszystko widać jest od A do Z przemyślane! Nawet opakowanie i te dodatki od serca tak piękne, ze szkoda nam było otwierać  umiliły oglądanie. Co tu dużo mówić, Ewelina jest niesamowita! Dziękujemy za wszystkie, absolutnie przepiękne 422 zdjęcia! I za każde z osobna. Wierzymy ze to dopiero początek naszej wspólnej przygody i że będziemy korzystać z Eweliny talentu jeszcze nie raz ! Szczerze polecamy każdemu!  Ściskamy mocno i pędzimy oglądać jeszcze raz.

ANIA & MARCIN

Dawno, dawno temu, przeglądając Instagrama trafiłam na zdjęcia Eweliny i pomyślałam wtedy, że gdybym kiedyś potrzebowała fotografa, to musi to być Ona . Jakiś czas później, na początku przygotowań do naszego ślubu pokazałam jej prace narzeczonemu i była to pierwsza i najszybsza decyzja jaką podjęliśmy. W dodatku, jak się okazało, najlepsza. Przekonaliśmy się o tym już przy pierwszym kontakcie, kiedy ujęła nas otwartością, ciepłem, a jednocześnie profesjonalizmem.
Utwierdziliśmy się w tym przekonaniu w dniu naszego ślubu, kiedy tworzyła bardzo swobodną i radosną atmosferę, dokumentując nasz dzień, a my czuliśmy się nieskrępowani i tak bardzo zrelaksowani, jak tylko można być, kiedy bierze się ślub... w 2020 😉 Po raz kolejny doświadczyliśmy tego na sesji poślubnej. Nie lubimy pozować do zdjęć, ale było ekstra, serio ! A teraz, kiedy mamy już nasze zdjęcia, jesteśmy super szczęśliwi, bo był to najlepszy prezent ślubny, jaki mogliśmy sprawić sami sobie.
Ewelina, zrobiłaś coś niesamowitego! Oglądamy zdjęcia w kółko i za każdym razem dzieje się magia, bo przeżywamy od nowa emocje tego dnia, a było ich... sporo 😃 Dziękujemy Ci z całego serca. Jesteś cudownym człowiekiem i wspaniałym fotografem ❤ Milion na dziesięć ❤

KASIA & ŁUKASZ

Mój świeżo upieczony małżonek o pracy Eweliny na naszym ślubie mówi: Nie sądziłem że będę się tak dobrze bawił jak na osobę, która nie cierpi zdjęć #jakonatorobi. A ja jestem pełna podziwu jak szybko nasze mieszkanie przerodziło się w plan zdjęciowy, klatka schodowa w atelier i mur na podwórku w plener . Cała sesja ma niepowtarzalny klimat i genialne kolory . Po prostu magia. Gdybyśmy mieli wybierać fotografa ponownie nasz wybór byłby taki sam! Dziękujemy!

MAGDALENA & JÓZEF

Cześć! Piszemy Ci te słowa zanim jeszcze zagrzmocimy cały nasz dom Twoimi pracami, już teraz czujemy i wiemy że będzie to wspaniale opowiedziana historia z niesłychaną intuicją, tak jak uczestniczyłaś w naszym dniu głęboko i zaangażowanie, blisko niemal jak przyjaciółka, a jednocześnie subtelnie i z doskonałym wyczuciem momentu. Już Ci to wielokrotnie mówiliśmy i mówić będziemy, że Twój warsztat i sposób pracy budzą ogromny szacun. Twoje usposobienie i pomysły zaś dużą sympatię. Fotografia jest, aby móc zobaczyć w najlepszy sposób coś, czego już nie widzimy i chwytać chwile nawet wtedy, gdy już w nich nie uczestniczymy - dlatego jesteśmy wzruszeni, że okazujesz się być za dnia takim człowiekiem, o jakiego pozwalają podejrzewać Cię napotkane wieczorami tutaj obrazy.
Niezmordowana i lotna do samego końca, gdy innym brakowało już tchu. Kochamy Cię! I wielokrotnie jeszcze się spotkamy.

KASIA & CHRISTIAN

Zdjecia Eweliny mówią same za siebie! A ja tylko dodam, że praca z Eweliną jest bardzo przyjemna dzięki jej super pozytywnej osobowości!!! Mimo, iż dużo mówi (hihi) to też dużo słucha!! Idzie przysłowiową "extra milę", aby zadowolić oczekiwania klienta, na przykład dla nas poświeciła dodatkowy dzień na spacer w celu sfotografowania scenek rodzajowych na Starym Mieście. Zawdzięczamy jej nie tylko przepiękne zdjęcia, ale i niesamowitego Dj'a!! Tak tak, Ewelina to też skarbnica dobrych porad weselnych. Ewelina, powiem krotko: do zobaczenia wkrótce!!!!!

MONIKA & MACIEK

Najlepsza, najzdolniejsza, najwytrwalsza, najbardziej zwariowana, najbardziej kreatywna. Zdjęcia wyszły przecudnie, są naszą wspaniałą pamiątką na całe życie. Ewelina to wulkan pozytywnej energii, dusza pełna pomysłów, profesjonalna i zarazem tak bardzo przyjazna. Doskonale potrafi oddać naturalność chwili i złapać kadr pełen emocji. Wybrana chyba ze 150 innych fotografów i za nic w świecie nie zmienilibyśmy zdania. Dziękujemy Kochana!

KASIA & MARCIN

Z całego serca chciałabym polecić Ewelinę wszystkim parom szukającym wyjątkowego fotografa ślubnego!
Ewelinę znaleźliśmy z mężem w stercie stron różnych forów internetowych nt. najlepszych fotografów ślubnych w Polsce. Od razu zachwyciła nas jej edycja zdjęć, ujęcia i niesamowite emocje jakie widać na każdym z nich. W rzeczywistości Ewelina to nie tylko świetny fotograf, który ma prawdziwy talent, ale to też wulkan energii, który skłonił kobiety w szpilkach do skakania/biegania/latania po trawie. Nigdy czegoś takiego nie widziałam...
Ewelina - dzięki Tobie mamy naprawdę przepiękną pamiątkę do końca życia. Zarówno my, jak i nasi goście weselni będziemy Cie wspominać jeszcze długo

ADA & RADEK

Z narzeczonym wpadliśmy na genialny pomysł, żeby po ślubie, weselu i poprawinach od razu następnego popołudnia (!) zrobić plenerową sesję ślubną. Jak łatwo się domyślić umieraliśmy ze szczęścia, niewyspania i zmęczenia. A jednak Ewelina dzięki swojej niesamowitej kreatywności, pozytywnej energii i profesjonalizmowi, dokonała cudu mimo niesprzyjających warunków stworzyła prawdziwe dzieła sztuki, a my zakochaliśmy się w tych zdjęciach po uszy! Przez cały czas naszej współpracy była źródłem świetnych pomysłów i cennych podpowiedzi, a także kołem ratunkowym w kryzysowych sytuacjach. W reportażu ze ślubu i wesela wspaniale oddała panującą na nich atmosferę, a wiele ujęć zawiera sporą dawkę poczucia humoru. W efekcie czego pękaliśmy ze śmiechu oglądając całą galerię i co chwile odkrywaliśmy coś nowego, na drugim czy czasem nawet trzecim planie! Wspaniała przygoda i cudowna współpraca! Bardzo, bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy!

SYLWIA & WOJTEK

Dziękujemy za przepiękną galerię zdjęć 😘 . Nie możemy przestać jej oglądać 😃
Chcieliśmy bardzo Tobie podziękować za cudowne zdjęcia. Przepięknie uchwyciłaś nasz wielki dzień 😉 Ochów i achów z naszej strony nie ma końca 😉 . W święta udostępnimy galerię naszym bliskim i znajomym.
Ewelina, jesteś niezwykłą, przesympatyczną i tak strasznie zdolną osobą 😘 . Wybór Ciebie na naszego fotografa był niepodważalnie najlepszym wyborem ever! Dziękujemy, że byłaś z nami. Dziękujemy za życzenia, za „pudełko” pełne niespodzianek, za wywołane zdjęcia i drewniane pudełeczko, za dżemiki i ciasteczka, za podkładki pod kubeczki. 😘 Jesteś Wielka 😘

More reviews
Kind Words &

REVIEWS