Fotograficzne podsumowanie 2020

Fotograficzne podsumowanie 2020

Rok 2020 był dla mnie trudny, jednocześnie pełny różnych, często skrajnych emocji. Odeszła bardzo bliska mi osoba po kilku miesiącach choroby i walki, miesiącach pełnych bezsilności, strachu, poczucia winy, nadziei czy godzenia się ze stratami różnego typu. To był także czas zjednoczenia, pogłębienia relacji, akceptacji niedoskonałości drugiego człowieka. Zamykam kolejne etapy życia, otwieram nowe.
Fotograficznie rok 2020 był bardzo owocny, gdyż z większą wiarą patrzę na swoje możliwości, choć ciągle brak mi odwagi, a może po prostu nie mam potrzeby poszukiwania uznania poza wąskim gronem osób.

Czym zaskoczył mnie 2020?

Pomimo “luźniejszego” roku, z jeszcze większą przyjemnością fotografowałam wyjątkowe śluby, które mimo epidemii się odbyły. Wyjątkowe, bo tylko silnie zdeterminowane pary nie przekładały ceremonii stając na ślubnym kobiercu. Tym, którym udało się zorganizować przyjęcia ślubne, goście w odwdzięczyli się szampańską zabawą, zupełnie tak, jakby miała to być ich ostania impreza życia. Rok 2020 to także rok wielu, kameralnych ślubów, organizowanych w gronie najbliższych członków rodziny. Bardzo mnie cieszą te zmiany, Oby zagościły na dłużej.

Podziękowania

W tym miejscu chciałabym podziękować wszystkim moim Parom, które w cały tym covidowym ferworze pamiętały o mnie, nie zapominając, że to także dla fotografii  ślubnej trudny czas. Mam wiele szczęścia móc doświadczać waszego partnerstwa, troski i życzliwości. Oby wszystko co przez was dane, wróciła w postaci co najmniej w podwójnej ilości dobra 🙂

A w 2021…

… życzę Wam i sobie nudy, niech przestanie się tyle dziać, większego dystansu do tego, co niesie nam życie, spokoju, zdrowia i małych cudów.
Poniżej, krótkie, fotograficzne podsumowanie 2020. Zapraszam!
A jeśli ciągle macie niedosyt, zapraszam na wspomnienie fotograficzne 2019.

next one

Ślub na Starówce – Emilia & Michał